Mam w życiu dwie pasje – rozmowa i kontemplacja.

Obie szczęśliwie znajdują stałe miejsce w moim życiu. Dla obu jestem gotowa poświęcić bardzo wiele, bo wiem, że bez nich nie jestem sobą i nie jestem w stanie być szczęśliwa.

Gdy byłam mała buzia wręcz mi się nie zamykała. Nie mogłam również wytrzymać, gdy czułam wewnętrznie, że jeszcze muszę coś koniecznie dopowiedzieć, nawet gdy niekoniecznie wypadało się tak zachować. Moje życie zawodowe sprzyjało mi na tyle, że na każdym jego etapie moje gadulstwo i potrzeba analizy wszystkiego co mnie otacza przynosiły wiele korzyści. Teraz chcę te dwie swoje cechy poświęcić również Tobie.

     Cieszę się, że tutaj jesteś, bo to oznacza, że czegoś poszukujesz. Masz potrzebę, a ja pomogę Tobie ją zdiagnozować i zrozumieć, dlaczego bez jej zaspokojenia nie będziesz czuł spełnienia oraz satysfakcji.

     W tym roku postanowiłam dać sobie szanse spełnienia jednego z najstarszych moich pragnień – poświęcenia się drugiemu człowiekowi w jesieni jego życia. Temu kto potrzebuje uwagi, kto cierpi często w samotności i kto wiele by dał by móc wymienić się swoimi spostrzeżeniami i poglądami. Jednak często Seniorzy zostają pozostawieni sami sobie. Minuty dłużą się jak godziny, godziny jak dni, a dni jak lata. Nie musi wcale tak być!

     Stąd właśnie pomysł na zajęcia. Warsztaty opierają się głównie na indywidualnej pracy własnej, ale spędzamy jednocześnie wspólnie czas w grupie. Grupki są od kilku do kilkunastu osób, zależnie od terminu i tematu zajęć. Przedział wiekowy jest zróżnicowany, ale założeniem jest 55+. Jeśli zatem chcesz dowiedzieć się więcej, o tym kiedy, gdzie i w jakim zakresie spotykamy się na zajęciach skorzystaj z formularza poniżej.

Zajęcia w Raska to:

-oderwanie się od szarej codzienności,

-ciekawy sposób na spędzenie czasu

-możliwość zawarcia nowych znajomości

-rodzinna i serdeczna atmosfera

-wspólne kontemplacje i przemyślenia

-beztroski śmiech w licznych zabawach, quizach i rozrywkach

-bezcenny czas spędzany zawsze efektywnie (tworzymy to co przydaje się w życiu codziennym)

-forma aktywności, która nie przerośnie twoich możliwości

Zajęcia na tą chwilę prowadzone są wyłącznie stacjonarnie w dzielnicy Łódź-Górna (okolice parku Reymonta).

Zapraszam do pozostawienia kontaktu poprzez formularz na stronie.

Zazwyczaj udaje mi się odpowiedzieć w ciągu max 3 dni roboczych, jednak w chwilach większego zainteresowania tematem oczekiwanie na kontakt z mojej strony może wydłużyć się do tygodnia.