Uroczystość urodzin, imienin, narodzin dziecka, chrztu świętego, zakończenia roku szkolnego, ślubu, pogrzebu, komunii świętej i wiele innych imprez rodzinnych, to eventy które są dla nas niezwykle ważne, ale również często stresujące. Rozumiem to w zupełności. Dla mnie empatia jest chlebem powszednim.

 

     Często organizację z przyjemnością polecilibyśmy komuś innemu, bo nie mamy czasu, albo zwyczajnie pomysłu na to jak tego dokonać.

     Jeśli masz przed sobą ten ważny dzień i chcesz by był inny, wyjątkowy, nie chcesz się martwić co zrobić z maluszkami na imprezie komunijnej dziecka, albo jak przystroić mieszkanie na urodziny, lub czy na imieninowej imprezie wystawić słodycze dla dzieci, czy nie wiesz kompletnie jak powitać gości na imprezie, albo chciałbyś w sposób wyjątkowy pożegnać bliską Ci osobę, to znalazłeś się we właściwym miejscu.

     Użyj formularza poniżej i zostaw kontakt do siebie. Wspólnie zastanowimy się jak sprawić by ten dzień był szczególny i emanował wyjątkową aurą.

     Nie ma tutaj trudnych tematów, z profesjonalizmem i w pełnym oddaniu podchodzę do realizacji najskrytszych pragnień. Nie oceniam i nie atakuję za pragnienia, każdy z nas jest inny i wymaga innych bodźców otoczenia by poczuć satysfakcję płynącą z życia. Przedstaw mi swoje potrzeby, a ja pomogę znaleźć najlepsze rozwiązania.

 

     Zapraszam do pozostawienia kontaktu poprzez formularz na stronie.

     Zazwyczaj udaje mi się odpowiedzieć w ciągu max 3 dni roboczych, jednak w chwilach większego zainteresowania tematem oczekiwanie na kontakt z mojej strony może wydłużyć się do tygodnia.